Відгуки

Дуже класний і веселий комікс. Серед українських коміксів на мою думку він найкращий. Читається легко і швидко. Рекомендую всім.
дійсно гарний комікс. Він містить все необхідне, в необхідних кількостях,тут і казка й гумор, та багато чого цікавого, отож – це гарний вибір, як для коллекції, так і просто провести вечір із гарним продуктом української культури.
Радий, що і українці змогли створити цікавий і якісний комікс. Подарував своєму сину-підлітку. Сам ржав з багатьох жартів.
Суперовий комікс. Продукт якісний як в наповненні, так і в виконанні та друці
Так тримати хлопці! Кращі!
Син в захваті! Дуже рада, що натрапила у мережі на цей комікс!
Дякуємо за цікавий комікс. Сину майже 9 років прочитав за пару годин, не відриваючись. знову перечитує, задає питання, наприклад про "злиднів". Тепер чекає продовження.
Весёлый смешной комикс
Комікс супер! Чекаю на продовження
Син просто в захваті, я теж! Комікс чудовий, з нетерпінням читаємо продовження!
Просто топ, особливо для людини, що жила на Сихові
Дуже сподобалась упаковка "Приятного чтения 🙂 ", приємно)) Комікс класний, рекомендую іншим. Багато жартів, мова підліткова, але не вульгарна. Син проковтнув за два дні, я - за годину)) Хочу ще
Alex
COSMIC
Хороший комик.
Комікс якісно зроблений і дуже цікавий. Тішить те, що в ньому використано багато українських казок, сучасних пісень і загалом українського фольклору. З нетерпінням очікував виходу 2 частини і от тепер нарешті вона доступна. (Вже й читаю =) ). Рекомендую!
Так як наразі у жанрі українського "підліткового" коміксу у "Троє..." фактично немає конкурентів, то і у авторів існує ні з чим не зрівняний простір для фантазії та побудови сюжету). Цей комікс в чомусь першопроходець для України і вже тому забезпечив собі місце. Друга частина мені була навіть цікавіша за першу, єдине що не вистачало - так це деталізації в бойових сценах. Дякую авторам за їх роботу
Отримавши даний комікс мене переповнювали як і радість (що вот перед мною український комікс (такий як він має бути)) так і тривога ( а якщо я занадто багато від нього вимагаю). Висновок я зміг зробити для себе вже на перших сторінках (оскільки через мої руки пройшло багато коміксів і не тільки про супергероїв, а також нестандартні історії які побачити в коміксу це означає відкрити для себе щось нове). Так щось я вже далеко відійшов від нашої теми. «Троє проти Зла» знайомить нас з як ви напевно здогадуєтись з трьома…….. друзями які боряться проти……….. Зла (ну все з жартами закінчили, а тепер до діла, тобто до коміксу). Троє друзів з найбільш впізнаваємого в Україні міста «Львів», а точніше з його найбільшого спального району «Сихів» (який сам по кількістю людей що в ньому проживають можна назвати містечком) зіштовхуються з проблемами які знайомі кожному підлітку, та напевно і дорослим. В цьому коміксі легко впізнати українську культуру, та якою вона є зараз, навіть тоді коли герої потрапляють в зовсім інший світ. Цей комікс саме такий який має бути справжній комікс, в ньому є як і вигаданий світ зі своїми дивами, так і реальний, а об’єднує це все невидима нитка «гармонії» Сам комікс надзвичайно легко читається, але не тому що в ньому мало тексту, а тому що сам малюнок можна прочитати (для коміксу це дуже важливо, коли без лишнього тексту читач міг зрозуміти що відбувається). Я надзвичайно був задоволений доповнити саме таким коміксом свою колекцію та ще більше прочитавши його. Хочу підтримати самих творців щоб світ побачив продовження даного «Шедевра»
Класний комікс основи якого є пригоди підлітків. Але варто запам'ятати що в основі коміксу лежать легенди та звичаї Українців які були викладені в сатиричні й формі. Тому раджу до прочитання всім.

Залишити відгук: